To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Komorniki.

Operator systemów magazynowych

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Obecne poszukujemy pracowników na stanowisko:

miejsce pracy: Komorniki

Zadania:

• Zbieranie i analizowanie danych logistycznych niezbędnych do monitorowania kluczowych

wskaźników efektywności

• Sporządzanie zestawień i raportów

• Opracowanie i optymalizacja mierników logistycznych

• Udział w inwentaryzacjach

• Zarządzanie dokumentacją magazynową

• Współpraca z zespołami operacyjnymi

Wymagania:

• Znajomość obsługi komputera w szczególności Excel

• Zdolności analitycznych

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Wykształcenia logistycznego lub pierwszych doświadczeń w pracy w magazynie - mile widziane

• Umiejętność zarządzania własnym czasem

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

• Możliwości rozwoju oraz udział w szkoleniach

• Szeroki pakiet socjalny (m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, prezenty urodzinowe)

Jesteś zainteresowany/a?

  • Dodane o 17:52, 31 lipca 2020
  • Wyświetleń:62
  • ID ogłoszenia: 616064136

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja